Vi og vårt

Ansatte

Morgenbladet er en uavhengig ukeavis med vekt på kultur, politikk og forskning. Avisen er riksdekkende og globalt orientert, og arbeider for å øke interessen for kritikk og meningsutveksling.

ANSVARLIG REDAKTØR

OG ADM.DIREKTØR

Sun Heidi Sæbø

shs@morgenbladet.no

SAMFUNNSREDAKTØR

Bjarne Riiser Gundersen

bjarne.gundersen@morgenbladet.no

KULTURREDAKTØR

Ane Farsethås

af@morgenbladet.no

DEBATTREDAKTØR

Marit K. Slotnæs

mks@morgenbladet.no

BOKANSVARLIG

Bernhard Ellefsen

be@morgenbladet.no

REPORTASJELEDER, KULTUR

Nikolai Kleivan

nmk@morgenbladet.no

REDAKSJONSSEKRETÆR, KOMMENTAR OG DEBATT

Markus Slettholm

ms@morgenbladet.no

KOMMENTATOR, IDEER

Lena Lindgren

ll@morgenbladet.no

JOURNALISTER

Pelle Bamle (vikar)

pelle.bamle@morgenbladet.no

Elise Dybvig

ed@morgenbladet.no

Thea Storøy Elnan

thea.elnan@morgenbladet.no

Helene Hovden Hareide (vikar)

helene.hareide@morgenbladet.no

Vilde Sagstad Imeland

vi@morgenbladet.no

Hanne Østli Jakobsen

hanne.jakobsen@morgenbladet.no

Anders Firing Lunde

afl@morgenbladet.no

Håkon Gundersen

hg@morgenbladet.no

Olaf Haagensen

oh@morgenbladet.no

Sten Inge Jørgensen

sij@morgenbladet.no

Lasse Midttun

lm@morgenbladet.no

Maria Berg Reinertsen

mr@morgenbladet.no

Signe Rosenlund-Hauglid (vikar)

signe.rosenlund@morgenbladet.no

Jon Kåre Time

jkt@morgenbladet.no

Ingrid Grønli Åm

iga@morgenbladet.no

FOTOANSVARLIG

Christina Ulriksen

cu@morgenbladet.no

FOTOJOURNALISTER

Christian Belgaux

cb@morgenbladet.no

Sofie Amalie Klougart

sofie.klougart@morgenbladet.no

Katinka Klinge

katinka.klinge@morgenbladet.no

Knut Egil Wang

knut.wang@morgenbladet.no

Katinka Hustad

katinka.hustad@morgenbladet.no

VAKTSJEF (papir)

Jo T. Gaare

jg@morgenbladet.no

FRONTSJEF

Tone Velldal

tv@morgenbladet.no

HUSLINGVIST OG UTVIKLINGSANSVARLIG

Paal Uvaag

pu@morgenbladet.no

REDIGERER

Benedicte Tobiassen

bt@morgenbladet.no

SOSIALE MEDIER-ANSVARLIG

Emma Johnsen Rødli

emma.rodli@morgenbladet.no

ART DIRECTOR

Peder Bernhardt

pb@morgenbladet.no

FORMGIVERE

Håkon Sukuvara

hs@morgenbladet.no

MARKEDS- OG ADMINISTRASJONSAVDELING

KOMMERSIELL DIREKTØR

Ivan Solhaug

ivan.solhaug@morgenbladet.no

SENIOR MARKEDSKONSULENT

Andreas Mollerud

am@morgenbladet.no

ADMINISTRATIV LEDER

Aiza Butt

ab@morgenbladet.no

ANNONSE

Karen Fosse Rosness

karen.rosness@morgenbladet.no

Johnny A. Jensen

johnny.jensen@morgenbladet.no

Adresse

Grubbegt 4-60179 Oslo

Tel: + 47 21 00 63 00

Faks: +47 21 00 63 01

Sentralbord

Mandag-fredag 08.00 – 16.00