Kåret til årets nisjenettsted! Kåret til årets nisjenettsted!
Vi og vårt

Ansatte

Morgenbladet er en uavhengig ukeavis med vekt på kultur, politikk og forskning. Avisen er riksdekkende og globalt orientert, og arbeider for å øke interessen for kritikk og meningsutveksling.

ANSVARLIG REDAKTØR

OG ADM.DIREKTØR

Sun Heidi Sæbø

shs@morgenbladet.no

SAMFUNNSREDAKTØR

Bjarne Riiser Gundersen

bjarne.gundersen@morgenbladet.no

KULTURREDAKTØR

Ane Farsethås

af@morgenbladet.no

DEBATTREDAKTØR

Marit K. Slotnæs

mks@morgenbladet.no

BOKANSVARLIG

Bernhard Ellefsen

be@morgenbladet.no

REPORTASJELEDER, KULTUR

Nikolai Kleivan

nmk@morgenbladet.no

REDAKSJONSSEKRETÆR, KOMMENTAR OG DEBATT

Markus Slettholm

ms@morgenbladet.no

KOMMENTATOR, IDEER

Lena Lindgren

ll@morgenbladet.no

JOURNALISTER

Pelle Bamle (vikar)

pelle.bamle@morgenbladet.no

Elise Dybvig

ed@morgenbladet.no

Thea Storøy Elnan

thea.elnan@morgenbladet.no

Håkon Gundersen

hg@morgenbladet.no

Olaf Haagensen

oh@morgenbladet.no

Helene Hovden Hareide (vikar)

helene.hareide@morgenbladet.no

Vilde Sagstad Imeland

vi@morgenbladet.no

Hanne Østli Jakobsen

hanne.jakobsen@morgenbladet.no

Sten Inge Jørgensen

sij@morgenbladet.no

Anders Firing Lunde

afl@morgenbladet.no

Maria Berg Reinertsen

mr@morgenbladet.no

Signe Rosenlund-Hauglid (vikar)

signe.rosenlund@morgenbladet.no

Jon Kåre Time

jkt@morgenbladet.no

Pål Velo

pal.velo@morgenbladet.no

Ingrid Grønli Åm

iga@morgenbladet.no

FOTOANSVARLIG

Christina Ulriksen (permisjon)

cu@morgenbladet.no

Knut Egil Wang

knut.wang@morgenbladet.no

FOTOJOURNALISTER

Christian Belgaux

cb@morgenbladet.no

Sofie Amalie Klougart

sofie.klougart@morgenbladet.no

Katinka Klinge

katinka.klinge@morgenbladet.no

Rodrigo Freitas

rbf@morgenbladet,no

VAKTSJEF (papir)

Jo T. Gaare

jg@morgenbladet.no

FRONTSJEF

Tone Velldal

tv@morgenbladet.no

HUSLINGVIST OG UTVIKLINGSANSVARLIG

Paal Uvaag

pu@morgenbladet.no

REDIGERER

Thomas Karlsen

tk@morgenbladet.no

Benedicte Tobiassen

bt@morgenbladet.no

SOSIALE MEDIER-ANSVARLIG

Emma Johnsen Rødli

emma.rodli@morgenbladet.no

ART DIRECTOR

Peder Bernhardt

pb@morgenbladet.no

FORMGIVERE

Håkon Sukuvara

hs@morgenbladet.no

MARKEDS- OG ADMINISTRASJONSAVDELING

KOMMERSIELL DIREKTØR

Ivan Solhaug

ivan.solhaug@morgenbladet.no

MARKEDS- OG OPPLAGSSJEF

Andreas Mollerud

am@morgenbladet.no

ADMINISTRATIV LEDER

Aiza Butt

ab@morgenbladet.no

ANNONSESJEF

Karen Fosse Rosness

karen.rosness@morgenbladet.no

ANNONSE

Johnny A. Jensen

johnny.jensen@morgenbladet.no

Adresse

Grubbegt 4-60179 Oslo

Tel: + 47 21 00 63 00

Faks: +47 21 00 63 01

Sentralbord

Mandag-fredag 08.00 – 16.00